Prečo využívať aplikáciu Spotreba.sk?

Aplikácia spotreba.sk Vám umožní byť trvale v obraze s Vašou spotrebou automobilu a jej nákladov prípadne všetkých ciest pre osobné alebo pracovné účely.

Aplikácia
Aplikácia

Pridať nové vozidlo

Spravujte spotrebu Vášho vozidla rýchlo a jednoducho.
Pridajte si vozidlo ktoré chcete mať pod kontrolou už teraz !

Pridať vozidlo

Aplikácia

Tankovania

Zapisujte si každé tankovanie. Potom máte informáciu o Vašej priemernej spotrebe, celkovej sume investovanej do paliva, ceny paliva a ku všetkému máte možnosť vidieť prehľadné grafy.

Pridať tankovanie

Aplikácia

Servisné náklady

Máte vozidlo len na 'kšeft', chcete vedieť koľko stáli všetky investície doňho, zapisujte si náklady a budte v obraze koľko stála celková investícia do vozidla.

Pridať náklad / príjem

Aplikácia

Jazdy

Evidujte si jazdy rýchlo a jednoducho. Zaevidované jazdy si môžete následne exportovat a dáta ďalej použit. Export je kompatibilný s programom Autopark.

Pridať jazdu

Aplikácia

Všetko v jednom

V našej aplikácii viete zapisovať a ukladať neobmedzený počet vozidiel. Pridajte si fotku vášho vozidla pre lepšiu ilustráciu. Pre každé vozidlo máte kompletnú informáciu o celkových nákladoch hneď na úvodnej stránke.

Stiahnúť pre iPhone Stiahnúť pre Android Stiahnúť pre WP
Čo naši uživateľia zaznamenali
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť