Zle prve tankovanie

Informujte nás o vašich problémoch s fórom, prihlasovaním, webom či appkou...

Zle prve tankovanie

28 Apr 2014, 14:12

Ahojte,

zacal som pracovat v Rakusku, tak moj starcek "gandalf sedy" dostava zabrat na stare kolena :D rozhodol som sa zaevidovat moju spotrebu ale pri prvom tankovani mi vyhadzuje chybu, mozete sa mi na to pozriet?

http://volkswagen-passat.spotreba.sk/volkswagen-passat-1-9-tdi-highline-121001.html

edit:
preco ta ikona v podpise nehadze priemernu spotrebu??
Obrázok
petel99
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 03 Mar 2013, 08:31

29 Apr 2014, 12:08

Dobrý deň,

Skontrolujte si údaje vyplnené pri registrácii... Aké km ste zadali a aké ste zadali množstvo paliva..

Počítava sa vám z toho spotreba pri prvom tankovaní, niekde vám to tam robí zlotu...
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

30 Apr 2014, 10:35

OK napravilo sa to, pri zadavani vozidla som dal prazdnu nadrz (bola plna), teraz to uz sedi, este k tej ikonke tu v podpise ... preco to nehadze akutalnu priemernu spotrebu ale nejake divne cislo?
Obrázok
petel99
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 03 Mar 2013, 08:31

30 Apr 2014, 11:39

Skúste ísť do svojho profilu, odkiaľ ste vyberali tú ikonu a kopírovali link do podpisu.. Či to už nie je aktualizované a neukazuje vašu aktuálnu priemernú spotrebu.. Ak to tam už máte ok, tak si ten link nakopírujte nanovo do podpisu.. Ak sa to stále nezhoduje, budeme riešiť ďalej..
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

30 Apr 2014, 12:57

no aj na tej stranke kde sa vybera ikona mi to hadze 6,04l/km pricom auto ma v priemere 5,98 ...

PS, v ramci fora si kludne mozme tykat myslim ze sa to aj lepsie cita ;) 8-)
Peter, Petel
Obrázok
petel99
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 03 Mar 2013, 08:31

30 Apr 2014, 13:20

Na tu ikonu sa pozrieme ;)

Jasne, tykanie je prirodzenejsie ;)
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

02 Máj 2014, 15:49

Ikona by mala byt ok... Refreshuje sa raz za den, preto sa tato zmena nepreniesla hned ;)
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

04 Máj 2014, 12:52

cau mam taky problem pri zadani auta(kupoval som nove)som dal parametre ODO-6km a v nadrzi som mal podla PP nic ale nadrz mam 53l a hned vedla predajne bola pumpa tak som dal full a ked cvaklo este raz do cvaknutia + zaokruhlenie na cele litre.voslo mi tam 47l.tak som si pridal tankovanie a teraz neviem preco ale vzdy mi to tam vypisuje ze su nespravne zadane udaje.ak som to spravne pochopil tak do kolonky stav tacho pri zadani tankovania sa pise stav ktory je pri tankovani??skusal som tam dat aj iny stav pri zadani prveho tankovania aby sa to nebilo 6-6 ale furt to nejde.pociatocnu nadrz som dal 2%(skusal som aj 0 aj 5) kedze tam nieco muselo byt ked sa mi nepodarilo dat plnu 53l.prosim ta skus sa mi na to pozriet lebo ja som to vzdal po xy pokusoch.
speed001
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 24 Apr 2014, 22:22

Re: Zle prve tankovanie

04 Máj 2014, 13:08

Kedze sa jedna o funglovku, spotrebu pri prvom tankovani nie je od coho vyratat... V podstate ste nic neprejazdili... Navrhol by som vam nasledovne:

Ignorujte stav tacho pri kupe auta. Stav ODO pri registracii nastavte na stav km pri prvom tankovani a stav nadrze tym padom plna. Evidenciu tankovani robte tym padom az od vasho druheho tankovania.

Odoslané z ME301T pomocou Tapatalku
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

04 Máj 2014, 16:03

nic som neprejazdil ale nic nebolo v nadrzi tak ako to pocita ten soft.uz som z toho lama sak ked tam zadam ze nadrz bola na zaciatku prazdna(skusal som rozne cifri aj plnu aj prazdnu) a ODO 6km tak pochopitelne musi prist tankovanie co nedokaze preratat ten soft ze pri odo 7km som dal plnu a jazdil do dalsieho tankovania 627km.prosim ta pozri sa do mojho profilu na to bol by som rad keby si tu evidenciu vediem na slovensku a nie u hitlerovcov.velmi pekne dakujem

ps:neodpovedal si mi na otazku ktory stav sa zadava do policka : stav km(aktualny alebo po prejazdeni nadrze) na tykaj mi prosim som OTO cau
speed001
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 24 Apr 2014, 22:22


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť