iOs Aplikácia padá

Informujte nás o vašich problémoch s fórom, prihlasovaním, webom či appkou...

iOs Aplikácia padá

14 Apr 2014, 20:56

Dobrý deň pri každom novom zázname o tankovaní aplikácia spadne aj keď údaje ostanú zaznamenané.
A spadne aj pri pokuse o zálohu na server, ale tam sa údaje nezálohujú resp. sa nezobrazujú na webe spotreba.sk vozidlá ktoré som zadal do aplikácie.
Nastavenie som aplikoval tak ako je referované na fóre cez konfigurátor.
Budem veľmi rád keby ste ma informovali ako mám postupovať aby aplikácia fungovala korektne, nakoľko sa mi veľmi páči ako po dizajnovej stránke tak užívateľsky a týmto by som chcel oceniť vývojára za skvele odvedenú prácu :idea: .
Jedná sa o iPhone 5s s iOs 7.1
marek@rein-pd.sk
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 29 Dec 2013, 00:26

15 Apr 2014, 09:09

Zdravim,

je zvlastne ze vam neviem ani najst ucet, pretoze to nie je marek@rein-pd.sk
Takze nedokazem popisat nic co vidim v logoch.
Osobne mam 5s a nemam absolutne ziadny problem s padanim aplikacie, skuste ju odinstalovat a nainstalovat nanovo, skuste povypinat aplikacie aby sa uvolnila pamet, pripadne aj restart mobilneho telefonu niekedy pomaha...

Dajte vediet ako ste dopadli a vdaka za pochvalu ;-)
Obrázok
admin
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 13 Dec 2012, 09:34

15 Apr 2014, 20:44

Reštart určite nepomôže to som už skúšal, ani vypínanie aplikácií. Je to celé nejaké divné...prihlásenie funguje ako tu tak aj v app, ale zálohovanie alebo zápis nového tankovania vždy skončí pádom app.
Môžem vyskúšať odinštalovanie a následnú novú inštaláciu,a, ale mám obavy že prídem o už zapísané údaje...či?
Marek
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 15 Apr 2014, 12:47

Re: iOs Aplikácia padá

15 Apr 2014, 20:45

Neposlali ste mi ten ucet, najskor treba pozriet ci mame tie data, aby ste o ne neprisli ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Obrázok
admin
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 13 Dec 2012, 09:34

15 Apr 2014, 20:49

účet mám tento ako som prihlásený tu: marek@rein-pd.sk
a aplikácia spadne aj keď si chcem poslať data CSV na mail, samozrejme nič nepríde a aplikácia spadne.
Marek
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 15 Apr 2014, 12:47

Re: iOs Aplikácia padá

15 Apr 2014, 21:17

takze tento ucet bol registrovany cez web 15.4. a nikdy nebol synchronizovany, takze pokial tam mate nejake data tak ich asi nedokazeme zachranit :-(
ak ho odinstalujete zmiznu ulozene data ktore su len v telefone, cize este skuste preinstalovat to aplikaciou znovu z appstore ci to nepomoze, to tie data tam udrzi...


Sent from my iPad using Tapatalk
Obrázok
admin
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 13 Dec 2012, 09:34

15 Apr 2014, 22:06

len cez app store je len možnosť "open" nie preinštalovanie
tu som natočil krátke video ako to padá:
https://www.youtube.com/watch?v=Hu-Qp9q ... ata_player
Marek
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 15 Apr 2014, 12:47

Re: iOs Aplikácia padá

16 Apr 2014, 07:17

Je to prvy moj pripad doteraz, ze nemate ziadne data, divim sa ze mate nejake zaznamy, kedze uz pri automatickej synchronizacii to malo posielat data na server, z nicoho nic to zacalo padat ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Obrázok
admin
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 13 Dec 2012, 09:34

16 Apr 2014, 11:18

Padalo to od prvej inštalácie, nikdy mi to korektne nechodilo.
Marek
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 15 Apr 2014, 12:47

16 Apr 2014, 22:12

Tak čo máte nejaké riešenie?
Marek
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 15 Apr 2014, 12:47


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť