NUlové záznamy

Informujte nás o vašich problémoch s fórom, prihlasovaním, webom či appkou...

NUlové záznamy

02 Jún 2019, 10:03

Dobrý deň,
mám problem pri jazde mi neustále robí viackraát minimalne zaznamy či už 0,1 km alebo dokonca aj 0 km. Dal som si pauzu 10 min. aby nenahrával - ak je prestávka 10 min nemá nahrávať. Včera som robil 700 km zapísalo mi cca 40 jazd, z čoho 20 bolo nula kilometrov. V čom môže byť problem. Ak dam zaznam bez prestávky, dlhšia celodňová cesta väčšinou skončí krachom počas jazdy.
A druhý problem. Keď ruším nulove zaznamy, vypíše mi oznamenie že sa chystam zrušiť záznam GPS, ak potvrdím oznámi mi že bol zrušený záznam GPS. Túto hlášku musím ukončiť stlačením krížika. Ak tak neurobím ona síce zmizne sama, ale stranka sa mi blokne tak že sa nedá v nej rolovať, musím buď obnoviť stránku, alebo urobiť preklik. V čom je problem?
pardonik
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 19 Apr 2016, 07:37

Preniosd dat.

02 Jún 2019, 10:17

A ešte jedna vec, nedarí sa mi prenisť data z mobilu na net. Jazdu som robil včera , napriek tomu je na všetkých jazdach dátum 2.6. čo je dnes. Celé sa mi to zdá nejaké zblbnute. Poesledných 21 juázd mi na net neprenesiea zaujíámave je že aj keď dam obnoviť data tak v mobile mi tieto data zostávaju.
pardonik
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 19 Apr 2016, 07:37

triedenie

02 Jún 2019, 10:30

Dobrý deň,
ešte jedna vec. Vlastne tie záznamy som už zistil, pretože na stránke je to nezmyselne striedené. Je tam pri zobrazení datum, ale to je datum , kedy som to nahraval na net, čiže datum uplne zbytočný a nepodstatný. mal by tam byť datum cesty. A udaje si striedene nepochopiteľne od posledneho k prvemu, a to v ramci dňa kedy som to nahral, čo je nezmyselné a k ničomu to neslúži.
pardonik
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 19 Apr 2016, 07:37

07 Jún 2019, 20:03

Co máš za telefon? Podobné chování se mi dělo na telefonech s menší RAM. Například když jsem si zapnul navigaci a Spotřebu, tak se záznam přerušil do prvních 2 km, ať měla aplikace přidělená práva jaká chtěla i na rootnutém zařízení.

Přitom před aktualizací, která přidala premium, to fungovalo na stejném telefonu několik let bezchybně. Přestal jsem mít problémy s aplikací až ve chvíli, když jsem si koupil high-end telefon s 8GB RAM a Snapdragonem 845, tzn. pravděpodobně to telefon zabíjel kvůli nedostatku RAM a app tomu neumí zabránit.
mello@centrum.cz
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 08 Apr 2017, 09:00

teelfon

09 Jún 2019, 17:09

mám SAMSUNG A5. To čo popisuješ robilo aj mne. Ale už mam navigaciu na inom mobile, takže tu ide len spotreba. A bežný telefon
pardonik
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 19 Apr 2016, 07:37


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť