Chyba prvních dvou tankování

Informujte nás o vašich problémoch s fórom, prihlasovaním, webom či appkou...

Chyba prvních dvou tankování

30 Máj 2016, 14:51

Ahoj,

mohl bych se zeptat, jak mám zadat dvě první tankování, aby nevykazovaly chybné hodnoty? Kontroloval jsem zápis a na nic špatného jsem nepřišel. Budu rád, pokud mi nějak poradíte.

Odkaz na mé auto: http://www.spotreba.sk/aktivity/car-142356/tankovanie/
Prílohy
chyba.JPG
chyba.JPG (29.42 KiB) Zobrazené 5105 krát
Sabiza
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 10 Jan 2016, 14:18

30 Máj 2016, 21:15

Dobrý večer,

v prvom rade si pozrite údaje, ktoré ste zadali pri registrácii vozidla...

Pri registrácii máte počiatočný stav tachometra 102 935:

Obrázok

Pri prvom tankovaní píšete totožný stav tachometra 102 935km:

Obrázok

To teda znamená, že pre vzorec výpočtu ste prejazdili 0km (od registrácie) no natankovali cez 30l paliva.. Spotrebu teda nie je možné vyrátať, vzorec nepozná trasu, akú ste na túto nádrž prejazdili... Dúfam, že sa rozumieme..

Ja rozumiem, že Vy ste sa registroval aj tankoval prvé tankovanie v ten istý deň, ale chýba nám zásadné čislo a to je to stav prejdených km ešte predtým, ako ste sa registroval. Najlepšie je preto zadávať predošlý stav plnej nádrže aj km.

Ak nepoznáte počet km pred týmto prvým tankovaním, zadajte aspoň približne, aby Vám to prvé tankovanie sedelo..

Trocha som Vám to upravil, ak Vám to vyhovuje, nechajte tak, prípadne sa s tým troška pohrajte.
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

01 Jún 2016, 08:44

Super, díky moc! Nechám to tak, jak jste to nastavil Vy. Dle všeho to funguje a je to v rámci možností přesné. Ještě jednou díky!
Sabiza
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 10 Jan 2016, 14:18

01 Jún 2016, 08:45

Za málo ;)
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť