Záloha

Informujte nás o vašich problémoch s fórom, prihlasovaním, webom či appkou...

05 Apr 2016, 18:58

Pane, už som Vám raz písal, aby ste nám dali čas na riešenie problému.

Je zbytočné robiť ďalšie experimenty keďže je viac ako jasné, že appka bežiaca na dvoch mobilných platformách nezálohuje dáta ako má. Resp. zálohuje, avšak v užívateľskom ponímaní chybne a nelogicky. Presne tak, ako som Vám napísal už predtým tu: viewtopic.php?f=31&t=156&p=872#p872.

Riešime to, prosím Vás o trpezlivosť.
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

05 Apr 2016, 19:00

PS: A hlavne prosím nemažte svoje príspevky, nepomáha to riešeniu problému, ak sa chcem vrátiť k Vášmu príspevku a lepšie ho pochopiť ;)
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

05 Apr 2016, 19:27

Hm, zálohy a synchronizácia takto nefungujú. To nevadí, že mobil nie je zapnutý.

Veríme, že poriešime k spokojnosti ;)
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

18 Apr 2016, 17:29

Pane, žiaľ, nerozumiete sa do problematiky definovania, nasimulovania, určenia, fix-test-fix-test, zapracovania opráv do app, nahodenie app do gplay a po scvhálení uvoľnenie k stiahnutiu. Je to dlhší proces, ako si myslíte. Tento problém sa žiaľ nedá vyriešit jednoduchým prepísaním jedného kusu kódu na webe, pretože tento problém je spätý s mobilnou aplikáciou, čo je úplne iný level fixovania a uvolňovania updatných verzii app. Problémy na webe, ak sa nejaké vyskytnú opravujeme za pochodu.. Niekedy odpovedáme obratom, že problém je fixnutý. S mobilnými aplikáciami to však nie je také jednoduché.

Súčasne však zdôrazňujem, že problém, ktorý máte sa prejaví IBA pri používaní našej appky na dvoch a viac mobilných zariadeniach. Ak appku budete používať iba na mobile a tabletu sa ani nedoktnete, resp. na ňom nebudete appku používať, záloha a sync údajov je bezchybný, o čom svedčí každý jeden spokojný používateľ.

Poprosil by som Vás teda, aby ste do doby, kedy do gplay uvoľníme fix nepoužíval appku na dvoch mobilných zariadeniach.. Verím, že to nie je pre Vás tak nevyhnutné, aby ste po dobu, kedy dáme sync doporiadku, nemohol používať appku len na jednom zariadení.

Verte, že nás táto situácia mrzí. Nie sú to len slová, snažíme sa čo to dá. Som si istý, že po oprave chýb budete s používaním appky spokojný.
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

18 Apr 2016, 18:04

Prosím Vás, napíšte mi svoje telefónne číslo do Súkromnej Správy. Mám dojem, že veľa sa stratí v písanom texte a nie sme tu pre to, aby sme si robili nepriateľov ;)

Ďakujem
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť