Čerpací stanice

Informujte nás o vašich problémoch s fórom, prihlasovaním, webom či appkou...

Čerpací stanice

20 Jún 2015, 12:11

Dobrý den. Nemám ve výběru pro Rakousko žádnou pumpu a ani žádnou jinou nabídku. Nemůžu tak vůbec zadat nové tankování. Když dám zadat Editovat předchozí tankování tak tam je vše OK. V aplikaci pro iOS (iPad mini) danou pumpu taky nenajdu a přidat též nejde.
Prílohy
Výběr 2.jpeg
Výběr 2.jpeg (42.81 KiB) Zobrazené 14380 krát
O II Combi 1.9 TDI PD 77 kW BKC MR06
Obrázok
šulda
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 13 Okt 2013, 16:39

23 Jún 2015, 08:52

Vďaka za postreh, malo by byť fixnuté pridávanie CS...

V zozname ich veľa asi nenájdete tak ako píšete.. V databázach máme natiahnuté len CZ a SK čerpačky, ostatné zahraničné si ľudia musia zadávať samy.. Ich postupným zadávaním sa zobrazujú aj pre ostatných...
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

23 Jún 2015, 12:08

Děkuji za opravu, jak v PC tak v aplikaci pro iPad mám zpět své čerpací stanice z AT a ještě pochvala za to že mohu svůj seznam čerpaček editovat ;)
O II Combi 1.9 TDI PD 77 kW BKC MR06
Obrázok
šulda
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 13 Okt 2013, 16:39

Aktualizace cen

10 Jan 2016, 17:05

Ahoj,
omlouvám se,jestli jsem to přehlédl,ale chci ze zeptat,zda / jak / je možné aktualizovat ceny paliv
u čerpacích stanic?
Pokud se podívám na seznam ČS,tak mi je celkem na nic vědět,kolik stál Ba 95 22.9.2012 !!!

Např. ČR - Středočeský kraj - okr.Kutná Hora ..... ani jeden aktuální údaj !!
Nebylo by možné,aby REGISTROVANÍ uživatelé mohli toto aktualizovat?
A aby se předešlo určitému vtipkování ve smyslu : Ba za 15 € , stačilo by přidat jméno toho,kdo data aktualizoval...
BobanKh
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 10 Jan 2016, 14:46
Bydlisko: Kutná Hora , ČR

10 Jan 2016, 23:11

Dobrý deň,

je to však presne tak ako popisujete. Všetky ceny palív berieme od vás, užívateľov (z tankovaní ktoré evidujete).

Ak si kliknete na "čerpacie stanice" a dáte si ich zoradiť podľa "dátumu aktualizácie", vidno aspoň desiatku aktualizácií denne. Tie aktualizácie však prebiehajú automaticky, nenahadzuje sa to ručne.

Jeden problém, ktorý však evidujeme je ten, že pokiaľ pri zadávaní tankovania v appke necháte výber CS na GPS, po uložení tankovania sa CS uloží ako "Univerzálna pumpa" čim sa ukracujeme o aktualizáciu cien PHM. Fix sa však už blíži do gplay store.
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

11 Jan 2016, 18:02

Opět děkuji za rychlou odpověď.
Jen jsem řešil,že pokud se podívám např.na TANK ONO Církvice (Středočeský kraj,okr.Kutná Hora ČR),ukáže mi to údaj z 27.12.2015.
Takže jestli chápu správně,po zadání tankování v APP se údaj aktualizuje? A aktualizuje se pouze přes APP,nebo i přes zadání v PC?
( Včera jsem zadával 2 tankování na PC a datum aktualizace stejné)

Omlouvám se,že se takto stále ptám a že to asi nechápu,ale jinak jsem prý vcelku normální.... :lol:
Zaregistroval jsem se teprve včera,když jsem se o vás dozvěděl od kolegů ze SR od nás z klubu.
APP jsem ještě nestáhl,neb jsem byl v práci a tam nemám wifi.

A ještě k aktulizacím : Zadal jsem,jak jsi poradil ČS dle aktualizace a musím vás pochválit,jak jste v předstihu.... (14.2.2016)

Chlapci, díky vám všem za vaši práci,čas a vytrvalost a přeji jen hodně úspěchů a málo těch jako já!!
A teď jdu konečně stáhnout tu APPku.
Prílohy
ČS2.jpg
ČS2.jpg (80.88 KiB) Zobrazené 5366 krát
BobanKh
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 10 Jan 2016, 14:46
Bydlisko: Kutná Hora , ČR

14 Jan 2016, 12:34

ad CS Tank Ono Kutná Hora: teraz by už malo byť fixnuté a ceny PHM by sa mali updateovať podľa vašich tankovaní.

ad aktualizácia iba z webu alebo aj z app: akokoľvek zadané tankovanie, či už z app alebo z PC aktualizuje cenu PHM danej CS. Ku aktualizáciám cien PHM dochádza 3x denne, takže sa Vaše tankovanie nemusí na cene uvádzanej na CS odraziť okamžite, najneskôr však na druhý deň by mala byť cena aktualizovaná.

ad "Vidíme do budúcnosti": Bug fixnutý, išlo o údaje aktualizované z importovaných tankovaní užívateľa zo spritmonitor.de

Ďakujeme za pripomienky, kľudne ak narazíte na problém, nás kontaktujte. Ak by sme nechceli spätnú väzbu, nezakladali by sme forum ;) Čokoľvek čo nám pomôže vylepšiť a zdokonaliť appku je vítané ;)
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

Moje čerpací stanice

24 Feb 2016, 21:38

Dobrý večer,
V seznamu "moje čerpací stanice " se mi naskládalo mnoho stanic, které se opakují a některé jsou nesmyslné. Je jich přes 18 tisíc!!!! Mazat je jednotlivě je velmi pomalé a pracné. Prosím o řadu jak hromadně smazat.
Patrik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 20 Jan 2015, 01:44

24 Feb 2016, 21:58

Dobrý večer,

duplicitné CS Vám zmažeme, poprosíme Vás postupovať nasledovne.

1. Pokým CS neodmažeme, nepoužívajte appku v telefóne.
2. V momente ako si na webe všimnete, že duplicitné CS už nemáte v zozname, zapnite si appku v mobile
3. Prvá vec, ktorú po spustení appky spravte, že si dáte obnoviť údaje zo zálohy.

Obnovením údajov zo zálohy sa Vám nahrajú korektné údaje zo servera.
V prípade, ak odmažeme všetky CS a vy budete appku v mobile používať bez predchádzajúcej obnovy zo zálohy, na server sa opätovne nakopírujú všetky nesprávne CS z mobilu.

Ospravedlňujme sa za vzniknuté komplikácie.
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

24 Feb 2016, 23:08

Děkuji za velmi rychlou reakci. Jen chci upozornit, že to množství CS mám i na webovem rozhraní.
Díky
Patrik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 20 Jan 2015, 01:44


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť