Windows: Čerpacia stanica pri tankovaní

Informujte nás o vašich problémoch s fórom, prihlasovaním, webom či appkou...

Windows: Čerpacia stanica pri tankovaní

28 Máj 2015, 11:54

Z nejakého neznámeho dôvodu, nevidím čerpaciu stanicu Metro Prielohy, Žilina v aplikácii (predtým som ju tam mal) a preto nemôžem vybrať túto čerpaciu stanicu pri tankovaní. Rovnako, keď otvorím predchádzajúce tankovania v mobilnej aplikácii, tak sa zobrazuje nesprávna čerpacia stanica. Na webe je to však v poriadku a tak som skúsil obnoviť údaje z webu, ale nijako to nepomohlo.
Obrázok
HuboSK
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 13 Jún 2013, 23:11

Re: Windows: Čerpacia stanica pri tankovaní

30 Máj 2015, 18:33

A zobrazujú sa ti vôbec nejaké? Lebo mne žiadne (ale mám Android), písali že je to známy problém.
mehturt
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 24 Apr 2013, 22:44

30 Máj 2015, 21:02

Nezobrazuju sa ziadne..? Tak to vobec nie je znamy problem...

Ci mame bug na WP zistujeme...

Mehturt, mozete nas pls kontaktovat cez online podporu..? Priamo cez appku, nech mam o vas viac udajov.. Pozrieme to, vdaka..
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

01 Jún 2015, 09:17

HuboSK,
1. môžete uviesť verziu appky prípadne nás kontaktovať cez online support pre viac info o vás?
2. CS Prielohy ste mali zadanú v obľúbených, alebo ste si ju vyhľadávali manuálne pri každom tankovaní? Systém nám totiž ukazuje, že žiadnu CS nemáte v obľúbených.

Vďaka.
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

Re: Windows: Čerpacia stanica pri tankovaní

08 Jún 2015, 03:49

Atlas píše:Nezobrazuju sa ziadne..? Tak to vobec nie je znamy problem...

Ci mame bug na WP zistujeme...

Mehturt, mozete nas pls kontaktovat cez online podporu..? Priamo cez appku, nech mam o vas viac udajov.. Pozrieme to, vdaka..

Kontaktoval som. Ináč pôvodné vlákno je tu viewtopic.php?t=126
mehturt
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 24 Apr 2013, 22:44

09 Jún 2015, 09:17

1. Verziu mám samozrejme najnovšiu dostupnú (2.5.0.1). Čo myslíte pojmom "online support", lebo toto fórum považujem ako jediný spôsob vás online kontaktovať.
2. Pokiaľ je mi známe, tak Windows aplikácia nemá zoznam obľúbených ČS. Zoznam vlastných staníc mám prázdny, nakoľko sú ČS v systéme (na webe) a donedávna som spomínanú ČS mal aj v zozname, pričom pri tankovaní sa mi automaticky nastavila podľa aktuálnej GPS polohy pri zadávaní tankovania.

Pri zadávaní tankovania (v mobile) sa mi zobrazujú iné čerpacie stanice, ale Metro nie.
Obrázok
HuboSK
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 13 Jún 2013, 23:11

Re: Windows: Čerpacia stanica pri tankovaní

14 Jún 2015, 09:13

Pri poslednom tankovaní sa mi automaticky nastavila ČS Metro, takže sa už v zozname zobrazuje. No teraz, keď som to chcel skontrolovať a otvoril som v mobilnej aplikácii staršie tankovanie, tak políčko ČS bolo úplne prazdne. Po kliknutí sa zobrazil úplne prázdny zoznam. Takto sa to opakovalo asi pri troch rôznych pokusoch s rôznymi tankovaniami. Pri ďalšom pokuse sa už v poličku objavila správne ČS Metro a po kliknutí bol zoznam staníc správne naplnený. Potom už sa vždy zobrazila ČS v každom tankovaní. Či prebieha načítavanie zoznamu staníc však používateľ nevidí, takže neviem posúdiť, čo sa presne dialo.
Obrázok
HuboSK
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 13 Jún 2013, 23:11

16 Jún 2015, 12:33

Rozumiem tomu teda tak, že problém sa už javí fixnutý?

Alebo pri každom spustení appky sa to správa tak ako popisujete, že najprv sa ČS v starom tankovaní nezobrazí a načíta sa až časom?
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

Re: Windows: Čerpacia stanica pri tankovaní

16 Jún 2015, 12:39

Teraz som to odskúšal znovu a javí sa to ako už opravené. Vďaka.
Obrázok
HuboSK
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 13 Jún 2013, 23:11

16 Jún 2015, 12:53

Pohoda, keby niečo, dajte vedieť
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť