Multitasking v mobilech s Windows

Informujte nás o vašich problémoch s fórom, prihlasovaním, webom či appkou...

Multitasking v mobilech s Windows

21 Jan 2015, 09:18

Zdravím Vás,
Vaše appka je super. Hledáním podobné appky jsem strávil dost času, ale nakonec jsem uspěl :-)
Dříve jsem používal něco podobného v Nokii N8 - 00 která běží na OS Bella. Nyní jsem přešel na Lumii 730 s WP. A v souvislosti se sledováním pohybu vozidla (knihou jízd) a nejen s ní, jsem narazil na problém multitaskingu.
Pokud pouřiji jakoukoli navigaci v mobilu, tak se Spotreba vypne - přeruší záznam jízdy. A protože jste asi jediní, kteří se vypořádali s záznamem jízdy pokud se telefon zamkne, tak se snad vypořádáte i tím, aby se záznam nepřerušoval pokud zapnu navigaci. Myslím že nejsem sám, kdo používá navigaci v mobilu a vede si v něm i knihu jízd.
Zajímavé je, že se appka nevypne pokud spustím pouze mapy. Tam to fungje normálně. Ale spustím navigaci a je to špatně.
Poradíte, pomůžete?

Díky
Patrik
Patrik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 20 Jan 2015, 01:44

22 Jan 2015, 19:24

Tohle nebude problém apps ale OS v tvém telefonu. N8 běžela na Symbianu ^3 (Belle je jen jedna z jeho verzí) a na Symbianu Multitasking funguje, respektive fungoval tak nějak plnohodnotněji.
O II Combi 1.9 TDI PD 77 kW BKC MR06
Obrázok
šulda
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 13 Okt 2013, 16:39

22 Jan 2015, 19:34

Takisto som to chcel napísať. Skôr pôjde o HW/SW telefónu. Mne Android appka na HTC One m7 nemá problém s bežiacim záznamom + navigáciou (Sygic) súčasne.

Každopádne preveríme, či náhodou na Windows phone nie je nejaká diera.
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

23 Jan 2015, 08:15

To je bohužiaľ vlastnost op. systemu. K location api je iba jeden prístup v realnom čase, cize kazda ďalšia appka, ktorá pouzije gps odstavi tu predošlú...
Preverovalsom platformy android a ios, tie s tym nemaju ziadny problem, je to pre mna tiez velmi zaujimave zistenie ...
Obrázok
admin
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 13 Dec 2012, 09:34

23 Jan 2015, 22:05

Díky - i když za špatnou zprávu. Na druhou stranu - co chtít od Microsoftu :roll:
Patrik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 20 Jan 2015, 01:44


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť