"Univerzálna čerpacia stanica" a další problémy

čo sa práve vyvíja a testuje ...

"Univerzálna čerpacia stanica" a další problémy

30 Nov 2021, 20:54

V posledních týdnech mi přestala stará aplikace fungovat (zobrazuje jen oznámení o nové aktualizaci, která neexistuje a nejde přeskočit) a po přechodu na novou mám několik problémů:

1. Přišel jsem prakticky kompletně o uložené čerpací stanice u všech tankování. U všech tankování je teď "Univerzálna čerpacia stanica". Ne že by to byla životně důležitá informace, ale docela to zamrzí. Byla tam data od roku 2010. Jde to nějak obnovit?

2. Proč je poznámka v aplikaci jen jednořádková a ne jako ve webovém rozhraní? Mám tam napsané pod sebou, co se měnilo při servisech a další poznámky, takže na jednom řádku je to nesmysl.

3. Aplikace pro iOS funguje nějak divně. Blbne synchronizace i když je nastavena na automatiku. Pokud v ní přidám tankování, zapíše se na server, objeví se na Androidu i webu. Pokud ho jinde smažu, aplikace pro iOS už na to nepřijde a stále tvrdohlavě ukazuje smazané údaje. Dokonce ani ruční stažení dat ze serveru to neodstraní. Mezi webem a Androidem to funguje normálně.
Obrázok Obrázok
WiQiX
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 14 Jan 2018, 19:14

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť