Zadávanie tankovania

Otázky od užívateľov HTC, lumia...

09 Jún 2015, 09:25

Pripomínam príspevok na ktorý nebola žiadna odozva a iný používateľ zviedol diskusiu úplne niekde inde...
HuboSK píše:Neviem teda, či to treba niekde inde hlásiť, ale dnes som tankoval a pri kliknutí na potvrdenie strašne dlho trvá, pokým aplikácia zareaguje a odanimuje stránku s tankovaním preč (zrejme sa čaká, pokým prebehne nejaká komunikácia na pozadí). Podľa mňa, keď kliknem na potvrdenie tankovania, tak by sa to malo "odanimovať" preč hneď a až potom by mala prebehnúť komunikácia so serverom na pozadí (neblokovať UI).
Obrázok
HuboSK
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 13 Jún 2013, 23:11

09 Jún 2015, 09:26

Pripomínam príspevok, na ktorý nebola žiadna reakcia...

HuboSK píše:Neviem teda, či to treba niekde inde hlásiť, ale dnes som tankoval a pri kliknutí na potvrdenie strašne dlho trvá, pokým aplikácia zareaguje a odanimuje stránku s tankovaním preč (zrejme sa čaká, pokým prebehne nejaká komunikácia na pozadí). Podľa mňa, keď kliknem na potvrdenie tankovania, tak by sa to malo "odanimovať" preč hneď a až potom by mala prebehnúť komunikácia so serverom na pozadí (neblokovať UI).
Obrázok
HuboSK
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 13 Jún 2013, 23:11

Re: Zadávanie tankovania

09 Jún 2015, 21:08

zdravim
neviem vam reagovat, neviem aka platforma sa riesi, su az 4, kazda je uplne o niecom inom ...


Sent from my iPad using Tapatalk
Obrázok
admin
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 13 Dec 2012, 09:34

11 Jún 2015, 09:33

Si robíte srandu? :D
V sekcii
Fórum Spotreba.sk › Technické okienko › Vaše postrehy a nápady › Windows Phone
neviete o akú platformu sa jedná?
Obrázok
HuboSK
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 13 Jún 2013, 23:11

Re: Zadávanie tankovania

11 Jún 2015, 22:09

aha pardon..., preverim odpoved od programatora, lebo na to neviem reagovat


Sent from my iPad using Tapatalk
Obrázok
admin
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 13 Dec 2012, 09:34


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť