Udaje z iOS na webe spotreba.sk

Otázky od užívateľov iPhone a spol..

Udaje z iOS na webe spotreba.sk

01 Mar 2014, 01:20

Dobry den,
neviem ci to ma fungovat alebo nie, ale urcite by ma to potesilo.
Pouzivam aplikaciu uz skoro 1 rok a prednedavnom som objavil aj tuto webku. Myslel som si ze ked sa prihlasim mojim kontom tak ako na mobile a urobim zalohu na server ze sa to objavi aj tu, ale nic.
Robim niekde chybu, alebo je to nefunkcne zatial? Dakujem za odpoved
mixalko
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 21 Apr 2013, 11:41

01 Mar 2014, 10:49

Dobrý deň,

Skúšali ste to aj podľa tohto návodu...?


Ako zazálohujem dáta z mobilnej aplikácie na server ?
Už pri prvom spustení aplikácie Vás vyzveme o zadefinovanie prístupov pre zálohovanie, jednak aby Vaše data boli aj online na webe http://www.spotreba.sk , taktiež aj pre zabezpečenie dát aby nedošlo k strate. Alebo v prípadnej zmene telefónu.

Ak ešte nemáte prístup na http://www.spotreba.sk treba si ho prostredníctvom aplikácie najskôr zriadiť
kliknutím na "Registrovať zálohovacie konto", kde si nastavíte e-mailovú adresu a heslo.

Pre založenie dát na webe alebo aktualizáciu zálohovej databázy na úvodnej stránke aplikácie kliknite ozubené koliečko na pravo hore, potom "Záloha a obnovenie údajov" a následne stlačte "Zálohovať údaje".


V skratke, zálohovacie konto by ste mali mať vytvorené, skúste v appke kliknúť na "Zálohovať údaje" a potom sa prihlásit na web... Údaje by mali byt skopírované..
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

01 Mar 2014, 23:07

treba si skontrolovat, ci je v aplikacii vozidlo nastavene cez primarny konfigurator, nie alternativny pretoze ten sa nezalohuje ...
Obrázok
admin
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 13 Dec 2012, 09:34

03 Mar 2014, 09:51

Dakujem Vam, uz to funguje.
Musel som nastavit dodatocne informacie o aute, nasledne som dal zalohu a uz sa to objavilo aj na webe spotreba.sk
Pekny den
mixalko
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 21 Apr 2013, 11:41

18 Okt 2016, 14:15

Dobrý deň,
Mám problem s výpočtom spotreby na mobile. Na webe je výpočet správny v mobile špatný.
Prikladám obrázok z mobilu kde je posledná spotreba 6.02l a na webe je 5,85l.

S pozdravom

M. Kuna

Obrázok
MAKU19
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 20 Nov 2013, 16:29

18 Okt 2016, 15:09

Dobry den,

vieme o rozdielnom vypocte priemernej spotreby skrz rozne platformy pri tankovani nizsieho objemu paliva.

Pisete nam prave v dobe, kedy mame tuto vec na stole a zosuladujeme vypocet tak, aby sedel skrz vsetky platformy.

Dakujeme za feedback
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

29 Okt 2016, 20:46

:( Dobrý deň, nainštaloval som si najnovšiu verziu aplikácie 3.2 z 27.10. ale bohužiaľ chyba výpočtu spotreby nie je opravená. Stále mi ukazuje inú spotrebu v aplikácii a na webe pre deň 16.10. ako som uvádzal vo svojom predošlom príspevku. Spravil som aj obnovu údajov z webu ale ani to nepomohlo.

S pozdravom

M. Kuna
MAKU19
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 20 Nov 2013, 16:29

03 Nov 2016, 16:13

Dobry den,

dnes mi odpisal koder, malo by to byt opravene..

Skuste prosim pozriet, pozeral som to na Vasom ucte a vyzera to ok.

Dakujeme za trpezlivost ;)
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť