Design (skin)

Tu prijímame vaše návrhy na vylepšenie našich appiek, prípadne webu spotreba.sk

Design (skin)

25 Jún 2014, 12:43

Zdravím vývojárov!
Nakoľko stále používam appku opäť pripájam postreh. Neuvažujete o inom grafickom stvárnení, resp. ponúknuť nejaké skiny. Ide mi hlavne o to, aby sa zvýšila čitateľnosť. Biele písma na tmavošedom podklade sú fajn, ale popis položky je de facto nečitateľný. Šedé písmo na tmavošedom podklade prečíram len doma v prítmí s použitím okuliarov. Pri zadávaní v exteriéri nikdy neviem či zadávam napr. kilometre alebo cenu a pod.

Ešte jeden postreh. Ak z mobilu zálohujem dáta je všetko OK, ak obnovujem dáta tak sa "stratia" obrázky vozidiel a musím ich zakaždým nastaviť znova. To je škoda.

Veľa zdaru pri ladení obľúbenej appky!!! :)
Charlie
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 11 Mar 2014, 10:34

26 Jún 2014, 00:08

Zdravim

ohladne skinov, porozmyslame co by sa dalo s tym robit...

ohladne zalohy, napiste nam cez online podporu, lebo takto vam budem klast prilis vela otazok ktore sa daju vyriesit rychlejsie, potrebujem vediet platformu o ktorej sa bavime...
Obrázok
admin
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 13 Dec 2012, 09:34

26 Jún 2014, 18:19

Mne design vyhovuje. Pouzivam ho viac vonku ako na PC a som spokojny, nemam s tym problem ... telefon NOKIA LUMIA 520, WP8
raf@kvatro.sk
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29
Registrovaný: 14 Dec 2013, 02:35

Re: Design (skin)

26 Jún 2014, 22:42

Ak sa bavíme o WP, tak je pravda, že textboxy by mohli mať štandardný systémový vzhľad, namiesto toho šedého. Kedysi to tak bolo a zdá sa mi to lepšie.
Obrázok
HuboSK
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 13 Jún 2013, 23:11

Barevnost pozadí

26 Máj 2017, 13:56

Aplikace je výborná a synchronizace s mobilem funguje dobře. Jedinou výhradu mám k barevnému podání. Černá na bílé je podstatně více výrazná a lépe čtivá, než elegantní tmavý kontrast. Kdyby tato možnost byla, myslím že bych nebyl jediný, kdo by ji využil.
MOJE JMÉNO
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 04 Máj 2017, 14:10

26 Máj 2017, 15:24

Dobry den,

uz sa kresli...

Verim, ze sa podari este pred letnymi prazdninami priniest aktualizaciu, ktora prinesie moznost prepinania medzi ciernou a bielou farebnou temou (podobne ako je tomu v iOs aplikacie, no i ta dostane redizajn) ;)
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť