Vylepsenia

Tu prijímame vaše návrhy na vylepšenie našich appiek, prípadne webu spotreba.sk

03 Júl 2014, 20:05

hi, co sa tyka dlheho ukladania trasy z gps, riesim fix. cez vikend to este otestujem v praxi a zaciatkom buduceho tyzdna pojde update...

btw. mate na telefonoch 8.1 update? lebo mam pocit ze to spomalilo iba na nich :)
Obrázok
amentma
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 13 Mar 2013, 20:24

09 Júl 2014, 16:35

ja mam verziu WP 8,0 (konkretne 8.0.10517.150)
no a je to velmi pomale ... to ukladanie.
raf@kvatro.sk
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29
Registrovaný: 14 Dec 2013, 02:35

09 Júl 2014, 16:51

update pre WP je pripraveny, ale sefko ma dovolenku takze ho nema kto odoslat do store... skuste par dni vydrzat :)
Obrázok
amentma
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 13 Mar 2013, 20:24

Re: Vylepsenia

09 Júl 2014, 20:10

;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Obrázok
admin
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 13 Dec 2012, 09:34

06 Okt 2014, 12:42

Dobrý den tak napadají jen mě 2 věci a tou první věcí je že mi schází možnost třeba umytí auta, výměna oleje, nafoukání gum a jiné. Toto bych vyděl za docela super věc, kord když nad jízdou občas neuvažuji. Další věc mi schází třeba možnost záznamu prodeje auta, kdy a za kolik, stav tachometru a komu jsem ho prodal a nebo dal do šrotu. Je to asi zbytečné, ale rád bych tuto evidenci měl v telefonu místo toho abych si psal záznamy do deníku jízd o autě. Předem vám děkuji za ochotu. S pozdravem Petr
smola.petr@gmail.com
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 24 Jún 2014, 14:27

Re: Vylepsenia

06 Okt 2014, 21:38

nerozumiem, ved kategorie nakladov si tam mozete dat ake chcete vlastné, nie len tie co su tam predvolene ...
to s tou sumou predaja a kupy, si myslim ze mozme doplnit...


Sent from my iPad using Tapatalk
Obrázok
admin
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 13 Dec 2012, 09:34

Vylepšení

02 Feb 2015, 07:19

V prvé řadě velká pochvala, aplikace a web je přesně to, co jsem hledal a neváhal bych ani u placené verze.
K nápadům v aplikaci:
-přimlouvám se také k ročnímu filtrování záznamů
-hodila by se možnost zadávání cen paliva u čerpaček a u přehledu filtrování dle cen
-zobrazení mapy GPS záznamu
-vkládání ofocených příloh, (účtenky, stvrzenky a pod) klidně i na cloud uživatele, s proklikem na zobrazení. U webového exportu také proklik
-vlastní druhy jízdy u GPS trasování, soukromé/firemní je pro mne málo.

A co jazykové mutace aplikace ? DE,EN,CZ? Jelikož je vaše služba bezkonkurenčně nejlepší z momentálně nabízených, myslím, že by to mohlo mít úspěch ;)
bohuslav.matous@gmail.com
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 01 Feb 2015, 08:10

03 Feb 2015, 14:12

uvodom vdaka za pochvalu, velmi si to vazime

- ako ste myslel to rocne filtrovanie zaznamov ? Myslite statistiky tam je default rok ale filter sa da akokolvek prestavit ak mate data ;-)

- filter na cerpacky na webe podla cien pridame , dobry napad ;-)
inak ceny sa tam dostanu z tankovani, to je asi jasne... neviem ci ste myslel len toto ...

- mapa GPS zaznamu funguje a existuje, skuste viac popisat co vam chyba....
- s tym odkladanim blockov, do clou du, to preverim, to by snad slo....
- vlastni jizdy, co konkretne este by ste potreboval tam ? ake vlastne , navolit si kategorie, ake napr. ?

V android najnovsej verzii uz je aj cestina, EN verzie uz mame davno, aplikaciu najdete pod nazvom "My Fuel Manager", DE verzia bude ale az casom...
Obrázok
admin
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 13 Dec 2012, 09:34

03 Feb 2015, 15:26

dovolím si osvětlit co je asi míněno roční filtrací, resp. jak jsem to tady zmiňoval i já. Teď jsem se díval na statistiky co jsou v aplikaci, a je tam možnost zobrazování dat "po týdnech či měsících", ale grafy jsou stejně pořád stejné - nějak nevidím rozdíl.

CHYBÍ nám obecné statistiky nákladů, spotřeby či ujetých km za dané období, tj. za měsíc, rok .. prostě sloupcové grafy s daty za dané úseky - měsíc či rok .. prostě tak, aby se dalo jednoduše porovnávat vložená data ..

ObrázokObrázok
Obrázok
petrjanik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 21 Jan 2014, 09:39

04 Feb 2015, 08:17

bohuslav.matous@gmail.com píše:-hodila by se možnost zadávání cen paliva u čerpaček a u přehledu filtrování dle cen


Filtrovanie CS podľa cien doplnené.

Obrázok

Defaultne sa vám CS zoradia podľa dátumu aktualizácie. Ako spomenul admin vyššie, ceny PHM získavame z dát užívateľov, aby boli čo najpresnejšie a najaktuálnejšie pre každú danú CS. Ceny sa teda upravujú automaticky...
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť