nefunguje zaloha

Informujte nás o vašich problémoch s fórom, prihlasovaním, webom či appkou...

11 Jan 2014, 16:37

raf@kvatro.sk píše:Tak fajn, ze som to pochopil spravne. Aspon sme si to vyjasnili. No a teraz moj problem. Natukam udaje cez mobilnu apku a neprenasaju sa mi na server. Viete to prosim pozriet? To je ten moj problem. S PC robim dlho, takze viem co robim, len mi to proste fakt z mobilu na server nefunguje. Vidite sice log, ale opacny a mne tento nepomoze, ked data mam iba v mobile a nie a nie na server ich dostat. Presne ako hovorite. Ak mi to nefunguje, apka pre mna nema zmysel.

DAKUJEM.

Dobre, podme na to, viete mi odfotit obrazovku toho nastavenia vozidla ktore vam tam neprechadza na server ?
To bude asi najrychlejsie objavenie problemu, pretoze to typujem na rovnaky problem s neuplnymi datami alebo datami cez alternativny config. Pre urychlenie mi to poslite na info@spotreba.sk
Vdaka
Obrázok
admin
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 13 Dec 2012, 09:34

Uz je to OK

11 Jan 2014, 19:19

Dakujem velmi pekne za pomoc. Problem vyzera byt odstraneny. Akurat som este narazil na jeden zadrhel... ale pekne po poriadku. Mozno si tu niekto najde navod ako odstranit podobny problem, ako som mal ja.

Znovu som si auto nahodil pomocou konfiguratora priamo na webe (teda cez PC). Potom som si do novovytvoreneho auta prepisal rucne vsetky jazdy a tankovania. Potom som stare auto zmazal. Teraz sa mi to uz synchronizuje v poriadku.

Nasiel som este jeden problem. Ked si zadam pripomienku cez PC pripomienka na olejovy servis, nezadam datum, ale km, tak mi to pri synchronizacii vyhlasi chybu. Ak pripomienku aktivovanu km zadam cez mobil, tak je to v poriadku. Tak isto pripomienka na datum sa prenasa ci ju napisem v PC alebo mobile.

Chcem sa velmi pekne podakovat za radu a ochotu. Nakoniec som predsa len urobil chybu ja. Auto som totiz prvy krat zadaval v mobile a nie na webe ...

DAKUJEM. Teraz je apka pre mna plne pouzitelna a vyborna. Mam nejake navrhy na rozsirenie, ale to nepatri sem, tak to napisem tam, kam to patri.
raf@kvatro.sk
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29
Registrovaný: 14 Dec 2013, 02:35

Tak nie

13 Jan 2014, 12:28

Tak nie je to OK :-(

chalani, programatori ... mate tam nieco nekonzistentne. Zosynchronizoval som data z mobilu na server - OK. Na PC (serveri) som naklikal jazdu, potom som v mobile dal OBNOVA UDAJOV Z WEBU a uz je problem!!!
Hlaska: "Neznamy format udajov" ma jednoducho dostala. samozrejme, ze sa jazda neaktualizovala :-(((

Takze pre mna zase nepouzitelne :-(
raf@kvatro.sk
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29
Registrovaný: 14 Dec 2013, 02:35

17 Jan 2014, 12:51

Zvlastne riesime tu prvy takyto pripad a pritom mame stovky synchronizacii denne.
pozeram aj vase logy za tento rok , nevidim tam ziadny problem zo synchronizaciou...

aby sme rychlejsie odstranili problem navrhujem, mailovu komunikaciu, posielam Vam zoznam logov, kde vidite ze nebol tam problem, musime sa nejak pohnut dalej a cez forum je to dost pomale..

Vdaka
Obrázok
admin
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 13 Dec 2012, 09:34

30 Aug 2014, 01:12

1. pozeram logy synchronizacie a nevidim tam ziadne chyby v datach - priklad zeby nieco bolo zle alebo chybalo v datach (zle vyplnene), skuste si pozriet casy ci to sedi zhruba s tym co ste synchronizoval data, ci tam nieco nechyba pretoze jedine co na to mozem povedat je problem s internetom pokial to tu nie je zachytene:
https://docs.google.com/file/d/0B4PKTGm ... cslist_api

2. obidve vozidla mate cez alternativny konfigurator, co znaci ze data sa zalohuju ale nie su zobrazene na tejto stranke. Pri zadavani vozidla ste bol o tom informovany, ak nie , je mozne ze ste mal starsiu aplikaciu, kde toto varovanie spociatku chybalo.Ak to chcete mat vsetko dostupne aj na www.spotreba.sk tak si to prehodte v nastaveniach vozidla.
Este ohladom mapy, cely zaznam si viete poslat na mail zdielanim do mailu a potom ten subor jednoducho vlozite napr. do http://www.gpsvisualizer.com/ pripadne ineho programu ...

3. malo by to automaticky dopisovat z GPS, ak to nerobi , potrebujem informaciu ci vzdy alebo len niekedy (napr ked nevie zistit nazov lokality) ideal ked nam napisete cez live support aby sme sa na to hned pozreli ...
Obrázok
admin
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 13 Dec 2012, 09:34

Re: nefunguje zaloha

31 Aug 2014, 23:16

1. hm zvlastne, treba vygooglit ako take problemy riesitpodla typu telefonu ....
3. internet 3g mate ked ste vonku ? aby vedel tie nazvy z internetu nacitat ...
4. pardon online podpora - po slovensky :-)))
5. mame len prezentacne video a potom FAQ na stranke:
http://www.spotreba.sk/faq/ myslel som ze takto nejak to postaci, ale dalsia vec je ta ze tolko vyvoja co je za tym som nikdy nepredpokladal ....


Sent from my iPad using Tapatalk
Obrázok
admin
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 13 Dec 2012, 09:34

09 Máj 2015, 12:25

Zdravím. Potrebovala by som pomoc,ohľadom kontroliek na palubovke audiny A4 benzín rv.99.
Pri štartovani sa mi niekedy rozsvieti kontrolka na tachometri blikajúce auto.
Nejde mi naštartovať.po opakovanom štarte po 1-2min,prestane blikať a naštartuje.
Čo s tým? Musí do servisu alebo to zvládne aj opravár v bežnom autoservise?
Mariza Borze
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 09 Máj 2015, 11:51


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť