Obnovenie vsetkych vozidiel po prejdeni na premium

Informujte nás o vašich problémoch s fórom, prihlasovaním, webom či appkou...

Obnovenie vsetkych vozidiel po prejdeni na premium

06 Apr 2018, 08:54

zdravim, mam otazku ze doteraz som mal v mobile tri vozidla a od vcera ako som si vsimol mam iba jedno.
otazka znie ze ak si zaplatim službu premium obnovia sa tie zvysne dve vozdla alebo sa dako dostanem k dakemu vypisu nakolko tieto udaje su pemna hodnotnejsie ako to jedno vozidlo ktore mam fungle nove iba treti mesiac cize ziadne data tam skoro neboli,

dakujem b.
bohuspodoba@gmail.com
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 24 Mar 2014, 18:27

03 Máj 2018, 14:17

Dobry den,

predpokladam, ze odpoved na svoju otazku ste dostal skor ako som Vam stihol odpovedat, cim sa Vam rovnako ospravedlnujem za neskorsiu odpoved.

Na Vasom ucte aktualne vidim 4 vozidla, tak predpokladam, ze to mate v poriadku.

Ak mate akekolvek otazky, nevahajte ma kontaktovat ;)
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

11 Jún 2018, 17:09

Zdravim , chcel by som sa este spytat ked uz mam premium ucet ako viem online komunikovat na druhom mobile a pc , je tu iba export a import ale posledny udaj ked zadam na jednom mobile je iba tam a ked na pc tak je iba v pc , existuje daka synchronizacia? popravde nevyznam sa tu v tom kde sa to da urobit kedze obe auta pouzivame dvaja , dakujem bohuš
bohuspodoba@gmail.com
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 24 Mar 2014, 18:27


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť