Moje vozidlá

Informujte nás o vašich problémoch s fórom, prihlasovaním, webom či appkou...

Moje vozidlá

08 Mar 2017, 12:01

Zdravím,
po dlhšej dobe som sa prihlásil cez web, aby som skontroloval stav tankovania. Apk mám totiž v dvoch telefónoch a údaje medzi nimi sa nie vždy synchronizujú. Niektoré údaje tankovania mám len v jednom telefóne, iné len v druhom. Neviete prečo sa toto deje? Vyzerá to, že keď zadám tankovanie a apk vypnem skôr, ako sa údaje nahrajú na server, tak ostanú len v mobile a pri ďalšom prihlásení sa už nesynchronizujú/nenahrajú na server.

Druhý problém som objavil na webe. Mám dve vozidlá a kvôli vyššie uvedenému problému som kontroloval tankovania v jednom vozidle. Ale už som sa nevedel prepnúť na to druhé. Už som viac nenašiel nič, čím by som sa prepol. Vždy sa zobrazilo len to jedno už vybrané vozidlo. Skúšal som odhlásenie a opätovné prihlásenie o pol hodinu (dúfal som, že sa údaje z nejakej "cache pamäte" vymažú), ale nič. Robím niečo zle? Ďakujem za odpovede.
mimco
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 07 Jan 2016, 11:44

08 Mar 2017, 12:16

Dobry den,

o prvom probleme vieme, mal vsak uz byt fixnuty.

Problem pri pouziti 2 a viac mobilnych zariadeni na jednom ucte bol ten, ze appka po spusteni namiesto stiahnutia aktualnych udajov zo servera tieto nahradila svojimi neaktualnymi udajmi.. A pre toto sa udaje medzi appkami ako keby premazavali..

Doplnili sme do appky datum poslednej synchronizacie, na ktory sa ma appka pri zapnuti "pozriet" a v pripade, ze datum poslednej aktualizacie zo servera je odlisny s datumom poslednej aktualizacie v danej appke, stiahne si udaje zo servera.. Prekvapuje ma, ze problem pretrvava.. Skusim to pretestovat..

K druhemu problemu, co znamena, ze sa neviete prepnut na druhe vozidlo? Zobrazuju sa Vam na webe v lavom menu 2 vozidla alebo len jedno?
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

08 Mar 2017, 14:12

Dovod, preco sa Vam ten peugeot nezobrazuje na webe je ten, ze vozidlo ste v appke zadal bez toho, aby ste si vybral konkretnu znacku, model, model. rok, motorizaciu a pod..

Z tohto dovodu pre zobrazenie tohto vozidla na webe nemame dostatocne udaje..

Ak chcete mat toto vozidlo aj na webe, je potrebne aby ste v appke klikol editovat toto vozidlo a doplnil vsetky chybajuce o vozidle? Momentalne tam mate zadany len nazov vozidla
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

15 Mar 2017, 12:25

Ďakujem za odpovede. Doplnil som údaje a už to funguje. Aj tá synchronizácia medzi telefónmi. Ešte raz ďakujem za super apku.
mimco
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 07 Jan 2016, 11:44

15 Mar 2017, 12:27

Skvele, som rad..

V pripade problem viete, na koho sa obratit ;)
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť