Vývoj nebo konec?

Diskutujte o všetkom, čo vás zaujíma...

Vývoj nebo konec?

27 Aug 2018, 13:37

Vyvíjí ještě někdo tuto aplikaci, nebo už úplně umřela a poslední aktualizací byl pouze přechod na placenou verzi?

Aplikace má od poslední aktualizace před 3/4 rokem dost bugů, neustále mi padá, kilometry se zapisují ke špatnému vozidlu, synchronizace nefunguje. To bylo slibů o vývoji, když si zaplatíme premium a místo toho mi přijde, že se na to autor vykašlal.
mello@centrum.cz
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 08 Apr 2017, 09:00

06 Sep 2018, 11:39

Takže si odpovím sám. Nevyvíjí se, autor na to z vysoka kašle!
Jsem opravdu rád, jsem si koupil prémium rovnou na 2 roky.

Aplikace mi padá, nedoplňuje start a cíl. V aplikaci mám více vozidel a ta neustále zapisuje kilometry jen k prvnímu vozidlu ale se stavem tachometru toho druhého, musím to pravidelně opravovat přes webovou stránku, protože v aplikaci to nejde. Změna se pak následně synchronizuje tak, že to zduplikuje v aplikaci záznam, který ale na webu není. Skvělé!

Před prémium aktualizací jsem tyto problémy neměl a to tu aplikaci používám stále na stejném telefonu se stejnou verzí Androidu.
mello@centrum.cz
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 08 Apr 2017, 09:00

06 Sep 2018, 12:55

Dobry den,

ospravedlnujem sa, no Vas prispevok som si nevsimol.

V prvom rade by som chcel napisat, ze posledna aktualizacia aplikacie pre Android bola 6.6.2018, neviem odkial cerpate informaciu o 3/4 roku

Pravda je, ze email sme spolu naposledy vymenili vo Februari tohto roka. Mal ste niekolko postrehov, jeden z nich (tuknutie na pole polohy predvyplni aktualnu polohu v zazname jazdy sme aj zapracovali).

Dalsie postrehy suviseli najma s pouzivanim starsieho typu mobilneho telefonu s Andoridom 5.1.

Chcem sa spytat, ci aj nadalej pouzivate toto zariadenie, alebo ste presiel na novsi model s novsim Androidom.

Co sa tyka problemov so synchronizaciou, na Vasom ucte neevidujem ziaden problem, v synchronizacnych logoch su vsetky zaznamy OK. Nemate v nich ani jeden zaznam, ktory by v sebe obsahoval chybu. Preto ak mate problem so synchronizaciou, poprosim Vas o blizsie popisanie problemu.

Mam rovnako problem odsimulovat spravanie, kedy aplikacia kombinuje zaznamy medzi dvoma vozidlami. Idealne, keby mi k tomu mozete dat viac info, aj s konkretnymi tankovaniami, aby som sa na to vedel lepsie pozriet.

No a nakoniec co sa PREMIUM uctu tyka, jeho aktivacia nie je casovo obmedzena.

Co sa vyvoja tyka, urcite sme sa na to nevykaslali. Aplikacia pre ios ma svoje problemi, ale usilovne pracujeme na jej vydani do App store. Aplikacia pre Android sa vyvija neustale, v najblizsich dnoch bude do Google play aktualizacia s drobnymi opravami bugov.

Co sa vyvoja ako takeho tyka, aktualne pracujeme na zapracovani TOP uzivatelov, zbieranie bodov za tankovanie, idealne ak k tomu pribudne aj system odmenovania, ale v tomto stadiu este nemozem odmeny slubit ;) Rovnako pracujeme na archivacii vozidiel, ktore si uz uzivatel nevedie napr. z dovodu predaja a pod. Statistiky prevadzky automobilu chceme rozdelit na zimnu a letnu prevadzku, a trocha sprehladnit aktivity vozidla napr. uvedenim prejdenej vzdialenosti medzi dvoma tankovaniami. A plus dalsie veci, na ktore som pravdepodobne zabudol ;)

Ospravedlnujem sa za Vasu negativnu skusenost, kludne mi napiste na support@spotreba.sk a detailne popiste s akymi problemami bojujete. Idealne ak mi uvediete konkretne tankovania, ktore nie su korektne, pripadne blizsie popisat problem so synchornizaciou

Dakujem
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

31 Mar 2019, 20:54

Tentokrát jsem si zase odpovědi nevšimul já.

K premium, dohledal jsem staré emaily, kde se skutečně píše, že premium je na rok, mohu je přeposlat.

K chybám. Aplikaci jsem používal na Motorola Moto G s Androidem 7.1.2. Ty chyby se opravdu začali vyskytovat až po aktualizaci v době, kdy se zavedlo premium. Již několik měsíců mám highend telefon a nejnovější verzí Androidu, chyby které jsem měl se u nového telefonu neobjevují.

Vypozoroval jsem, že průvodcem těch problémů bude pravděpodobně nedostatek paměti RAM (Moto G mělo 1GB). Pokud chcete, mohu telefon vytáhnout z šuplíku a zkusit chyby zdokumentovat.

Co se týká synchronizace problém nástával v této situaci.
V aplikaci je auto A (cca 260 tis km) a auto B (cca 240 tis km).
Spustí se jízda u auta A (měření kilometrů dle GPS), po skončení jízdy se jízda uloží, kilometry se zapíší autu A v pořádku.
Pokud se spustí jízda u auta B, po skončení se tato jízda uloží (konečný strav tachometru bude řekněme 241 tis km), tak se jízda uloží pod auto A. Ve chvíli kdy bych dal znovu jízdu u auta B, opět začínám počítat od 240 tis.
Takto situace nenastává vždy, tak 2 z 5 případů, většinou jen po delší jízdě (hodinu a víc).
mello@centrum.cz
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 08 Apr 2017, 09:00


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť