Jazyk v aplikacii

Otázky od užívateľov HTC, lumia...

Jazyk v aplikacii

16 Jún 2014, 15:22

Ahoj,

pouzivam standardne WP (8.1) v anglickom jazyku (region a spol SVK) a aplikacia sa mi zapina v anglickom jazyku. Nemam s tym problem, ale po ulozeni nastaveni sa mi aplikacia prepne "ciastocne" do slovenciny. okrem aktivit vyzera byt vsetko prelozene. V aktivitach mam FILLUP a Costs, Date..
Nedalo by sa v nastaveniach zvolit si jazyk?

tiez som si vsimol, ze do aplikacie sa nesynchronizuje obrazok z webu, neviem ci je to zamer alebo bug, ale je to len taka poznamka mimo tuto temu
PetOOOO
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 08 Mar 2013, 11:23

17 Jún 2014, 16:19

Vďaka za feedback. Ona aplikácia je viacjazycna a v settings je pripravený prepinac jazykov, akurát v istej fáze vývoja sa jazykové mutacie oddelili a preto je prepinac jazykov skrytý. Dohodli sme sa ze ho opäť povolime takže v najbližšom update tam uz bude viditeľný. Tym sa vyriesia aj tie abnormality, ktoré vznikajú teraz s ciastocnym prekladom...
Obrázok
amentma
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 13 Mar 2013, 20:24


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť