Zadávanie údajov pri tankovaní

Otázky od užívateľov iPhone a spol..

Zadávanie údajov pri tankovaní

07 Jún 2017, 20:20

Ahoj, chcem sa spýtať na možnosť dopracovania zadávania údajov pri tankovaní, ne celkový stav kilometrov ale počet prejdených kilometrov od posledného tankovania a a tiež nie cenu za celé tankovanie ale za 1 liter paliva. To je jediné čo by som navrhoval doplniť inak super aplikácia. Ak to dorobíš tak si apku kúpim sľubujem :D
Atko1
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 03 Apr 2017, 23:44

08 Jún 2017, 15:02

Zdravim,

hm, ono viete.. Nejde o to, ze by to neslo spravit.. Ale ide o to, ako to spravit, aby sme nezmiatli uzivatelov, ze boa, kolko samych poli tu maju, kde mam vlastne co zadat, je to moc komplikovane, atd..

Cize treba to vymysliet tak, aby bolo jasne, co sa po uzivatelovi chce, a ze ma moznost vyberu.. A toto vidim ako hlavny problem.. Uz teraz sa vyskytnu pripomienky typu, ze appka je miestami moc zlozita a kompliklovana a pyta vela udajov..

Skusim poziadat kodera a dizajnera, ci pridu s napadom, ako to zakomponovat tak, aby to plnilo funkciu a bolo aj uzivatelsky prijatelne..

V opacnom pripade to ponecham zatial v stave ako to je.. Aby som sa vyhol stavu, kedy sa jednoduche pridavanie tankovania stane nocnou morou, lebo tam bude zaplava poli.. ;)
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

08 Jún 2017, 15:39

Dam vam tip skuste si pozriet aplikaciu My Cars (Fuel logger++) pre Android. Tam je zadavanie vyriesene velmi dobre a je mozne to prepinat. Je to velmi jednoduche a intuitivne
Atko1
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 03 Apr 2017, 23:44


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť