Zadávanie novej CS

Tu prijímame vaše návrhy na vylepšenie našich appiek, prípadne webu spotreba.sk

16 Jan 2014, 09:30

:roll: :oops:
Obrázok
kuras
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 07 Mar 2013, 15:31

23 Jan 2014, 14:46

Hotovka ;)

Obrázok

Užívateľ má teraz možnosť svoje čerpacie stanice:

- pridávať
- editovať
- mazať
- v prípade že si google neporadil doplniť adresu

Nech slúži k spokojnosti ;)
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

24 Jan 2014, 08:53

super ;)

a budu aj oblubene? :roll: :mrgreen:
Obrázok
kuras
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 07 Mar 2013, 15:31

Ako pridať CS cez Google

18 Mar 2014, 15:37

Chcel som pridať do zoznamu mojich cs SHELL pri Kežmarku na ceste č.67 smer Spišská Belá. Ako mám pridať značku na mapu, keď tam ani okolo žiadna nie je (značka). Keď zadám ručne adresu akože KK cesta 67, tak mi to vyhodí, že mám prilepiť značku na mapu, ale tam okrem toho panáčika nič nie je. Na satelitnej mape tú CS vidno, ale si ju nemôžem pridať !!! :idea:
Dušky
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 14 Mar 2014, 00:24

18 Mar 2014, 19:58

Zdravím,

odporúčam si oddialiť mapu tak aby si videl celé Slovensko:

Obrázok

Hľadaj tam takú zelenú značku ako vidíš na obrázku a tú posuň na miesto, kde chceš zaznačiť novú CS...

Ty keď si najprv nazoomuješ mapu na to svoje miesto (Kežmarok), tá zelená značka sa nachádza ktovie kde na mape, preto ju nevieš nájsť...
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

26 Mar 2014, 11:36

Asi som to najprv veľmi zozumoval a tým som tú zelenú placku nevidel, alebo tam naozaj nebola? Lebo teraz som si ju všimol hneď, ešte som ani nečítal Tvoj odkaz. podľa môjho názoru by sa to mohlo dať zadávať ručne, však adresa je na bločku, lebo nie každý sa vie orientovať na mape.
Patrí to síce do iného vlákna, ale neprišiel som zatiaľ na to, ako zadávať alebo meniť ceny na CS.
Taktiež by som navrhoval nejakú utilitku, že si naplánujem cestu z Bardejova do Komárna a chcel by som zobraziť CS na trase alebo v blízkosti 1km a trebárs ich zoradiť podľa názvu alebo ceny ... To by bola bomba, lebo to som zatiaľ nenašiel nikde (len na e-shopoch niečo podobné, ako Heuréka) :D :ugeek:
Dušky
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 14 Mar 2014, 00:24

26 Mar 2014, 13:07

CS su ulozene v appke podla aktualnej GPS co je urcite najlepsie, pretoze cez mapu zadavanie , cez adresu nikdy nebude presne a nikto to nebude robit, je to totiz moc pracne, ideal ked vsetky budu v systeme tym ze sa zadaju cez appku nahodenim ich GPS...

tie vase ostatne poziadavky su uz dost mimo okruh aplikacie, uz smeruju do navigacie a funkciami s tym spojenymi...

Ceny na CS sa nepredpisuju ani neriesia, pretoze su zavisle od typu paliva a to nerozoberame, pretoze kazda benzinka si vymyslela vlastny nazov a to by celu vec velmi zneprehladnilo, preto nechceme ist do tohto...
Obrázok
admin
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 13 Dec 2012, 09:34


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť