Zadavanie kilometrov

Tu prijímame vaše návrhy na vylepšenie našich appiek, prípadne webu spotreba.sk

Zadavanie kilometrov

05 Jan 2014, 20:11

Zdravim, mam taky napad, ktory by sme osobne kusok pomohol, a netyka sa len android verzie.

Nedali by sa zadavat prejdene KM pri tankovani aj stylom kratkodobych prejednych kilometrov (Trip) a nie len ako stav tachometra (celkovo prejdenych KM) ?

Osobne si vzdy resetujem pri tankovani Trip a odtial opisujem km, ano da sa to aj takto ale musim prepocitat KM a takto by to bolo jednoduchsie :) a kedze ten ukazovatel tam je, akurat ho neviem editovat, tak by to snad slo?

dakujem
gokuz
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 10 Mar 2013, 22:04

06 Jan 2014, 22:03

Ahoj,

príde mi to trocha kontraproduktívne. Appka pre správny výpočet vyžaduje od užívateľa, aby zadal počet najazdených km od posledného tankovania. Keďže asi len veľmi malé percento ľudí si resetuje trip pri každom tankovaní, appka to vyráta za každého zadaním stavu tacho..

Je tu síce možnosť pridania ďalšej kolonky, no nechceme zneprehľadniť a komplikovať tankovania...

Pridáme na wishlist, ak by bol veľký záujem, podumeme ;)
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

km

07 Jan 2014, 10:54

Ja by som skor privital pri zadavani novej jazdy, aby som mal predvyplnene policko zaciatocny stav km. Ja osobne si tiez resetujem trip pri kazdom tankovani, ale nie je problem vypisat aktualny stav km, pri tankovani. S tym by som nehybal. Ved ked si na benzinke, tak natukaj stav ktory mas + odpis natankovane litre a cenu a hotovka. nezaberie to viac ako par sekund, kym napri cakas na zaplatenie v pokladni ... a pod.
raf@kvatro.sk
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29
Registrovaný: 14 Dec 2013, 02:35

07 Jan 2014, 12:40

Používaš WP?

Na Androide to je predvyplnené stavom km po posledne zadanej jazde... Toto si mal na mysli?

Obrázok
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59

08 Jan 2014, 19:30

ano, presne to som myslel. Pouzivat WP 8 a tam sa mi to neprenasa.
raf@kvatro.sk
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29
Registrovaný: 14 Dec 2013, 02:35

24 Jan 2014, 13:59

Od najbližšieho update by malo fungovať defaultne zadavanie km po poslednej jazde ;)
Obrázok
Atlas
Administrátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 305
Registrovaný: 08 Jan 2013, 10:59


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť