Druhe vozidlo v apke

Informujte nás o vašich problémoch s fórom, prihlasovaním, webom či appkou...

Druhe vozidlo v apke

23 úno 2018, 16:46

Dobry den.
Dnes som si vsimol zlty trojuholnik v apke kt. mi ozamil, ze ste spoplatnili aplikaciu. To by mi az tak moc nevadilo len sa chcem spytat. Nakolko som mal dve vozidla a teraz je viac vozidiel len v PREMIUM. Po prejdeni na tuto PREMIUM verziu: zobrazia sa mi stare data o druhom vozidle?
Dakujem pekne
madar.peto@gmail.com
 
Příspěvky: 4
Registrován: 06 led 2014, 23:53

26 úno 2018, 13:12

Dobry den,

data su ulozene v appke tak, ako ste ich mal pred spoplatnenim. Nie su vsak iba dostupne pre BASIC ucet.

Po prejdeni na PREMIUM budu pristupne udaje pre obe vozidla
Obrázek
Atlas
Administrátor
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 305
Registrován: 08 led 2013, 10:59

26 úno 2018, 15:21

Vsimol som si moznost exportovat data. Takze asi len exportujem a spravim si excel tabulku :D
9,90€ sa mi zda prehnana cena. Chapem spoplatnenie a je mi jasne ze dnes nikto nerobi zadarmo. Nic proti apke ta je skvela a pouzival som ju dlhe roky. Len tato cena je moc. Dakujem za pomoc a prajem vela uspechov
madar.peto@gmail.com
 
Příspěvky: 4
Registrován: 06 led 2014, 23:53

27 úno 2018, 09:09

Omlouvám se za OT ale je mi smutno z takovýchto lidí. Napřed že zpoplatnění nevadí a pak že je to moc :roll: Používat roky zdarma bylo v pořádku že? Je za tím spousta práce a věřím že i Ty si necháváš za práci platit, tedy pokud nemáš nějaký zdravotní handicap, to by sem i chápal že je ta cena moc. Těch 9,90 je směšná částka.
O II Combi 1.9 TDI PD 77 kW BKC MR06
Obrázek
šulda
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 39
Registrován: 13 říj 2013, 16:39

27 úno 2018, 09:27

Najdi mi v obchode play aplikaciu za 9,90 a porovnaj jej funkcionalitu s touto. Ja osobne by som nikdy za aplikaciu do telefonu nedal tolko penazi. Ale kazdy ma iny nazor.
madar.peto@gmail.com
 
Příspěvky: 4
Registrován: 06 led 2014, 23:53

Export do XLS

03 bře 2018, 14:46

Dobry den
Chcel by som admina poprosit ci by mi mohol exportovat data o druhom vozidle do XLS suboru nakolko CSV z telefonu je nepouzitelny
Dakujem pekne
madar.peto@gmail.com
 
Příspěvky: 4
Registrován: 06 led 2014, 23:53

04 bře 2018, 22:38

Dobry den,

predpokladam, ze druhym vozidlom mate na mysli: SEAT Ibiza 1.4i 16V Sport - 63.00kW

Export som Vam zaslal na Vas email
Obrázek
Atlas
Administrátor
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 305
Registrován: 08 led 2013, 10:59

Druhe vozidlo nie je viditeľné

19 bře 2018, 09:37

Dobrý deň.
V aplikácii SPOTREBA, ktorú som používal vo svojom mobile, som mal zaregistrované dve vozidla.
Po zakúpenie PREMIUM, druhe vozidle v aplikácii nie je viditeľne, pričom v mobile aplikácii sú zreteľné obe vozidla.
Ak otvorím aplikáciu v PC, druhe vozidlo, ktoré som zaregistroval mobilom už skôr, pred zakúpenie PREMIUM, stále nie je viditeľne.
Prosím o radu, priadne aké postupy mám vykonať.
Ďakujem.
PEPO531
 
Příspěvky: 1
Registrován: 04 zář 2015, 19:16

19 bře 2018, 22:45

Dobry den,

Vozidlo zadane v appke nema vyplneny typ vozidla. Bez toho, aby bol uvedeny typ vozidla sa taketo auto na webe nezobrazuje.

Aby sa vozidlo v appke zobrazovalo aj na webe, je nutne tomuto vozidlu vyplnit presny typ vozidla. To spravite tak, ze sa nastavite na dane vozidlo, ktore nevidite na webe, kliknete editaciu a z poli vyberiete znacku, model, karoseriu, palivo... atd az po presny typ vozidla. Po ulozeni a naslednej synchronizacii udajov sa taketo vozidlo zobrazi aj na webe spotreba.sk
Obrázek
Atlas
Administrátor
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 305
Registrován: 08 led 2013, 10:59


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s tím, že používáme soubory cookie. Další informace Zavřít