Ujeté KM v sekci Aktivity

Tu prijímame vaše návrhy na vylepšenie našich appiek, prípadne webu spotreba.sk

Ujeté KM v sekci Aktivity

30 kvě 2018, 09:35

Nevím zda to chybí jen mě, ale uvítal bych kdyby v sekci Aktivity bylo u čerpání uvedeno taky stav KM a kolik jsem mezi jednotlivým čerpáním ujel KM. Nevím zda vám to chybí ale mě vcelku hodně. A nebo se to dá nějak zapnout v nastavení?
Bee84
 
Příspěvky: 11
Registrován: 23 kvě 2015, 08:01

04 čer 2018, 09:17

Dobry den,

staci kliknut na danu aktivitu a rozbalia sa podprobnosti.

Alebo mate na mysli nieco ine?
Přílohy
stav.png
stav.png (75.67 KiB) Zobrazeno 23317 krát
Obrázek
Atlas
Administrátor
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 305
Registrován: 08 led 2013, 10:59

09 čer 2018, 10:11

Měl jsem na mysli že by byla zobrazena vzdálenost kterou jsem mezi 2 tankování ujel. Je sice hezké že vidím stav tachometru, ale odečítat to od sebe není pohodlné. Něco takového
Přílohy
km222.jpg
km222.jpg (56.05 KiB) Zobrazeno 23298 krát
Bee84
 
Příspěvky: 11
Registrován: 23 kvě 2015, 08:01

24 čer 2018, 22:01

Rozumiem, dakujem za navrh, pozrieme sa na to ;)
Obrázek
Atlas
Administrátor
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 305
Registrován: 08 led 2013, 10:59

23 črc 2018, 04:09

Jsem zvyklý na spotreby.cz Hlavně co se týká zobrazovaných údajů. Popravdě úmysl to byl velice dobrý bohužel majitel stránek se na to "vysral" Myslím že koncept měl dobrý, tak nějak vnést podobného ducha i sem a spousty lidí co stále tak nějak setrvávají na tomhle webu by šlo sem. Berte to jako nápad. Já osobně eviduji několi aut. Tady jsem to jen zkusil, a líbí se mi přístup že je možné podat návrh na vylepšení. Celkově mám 4 vozy u kterých bych rád evidoval spotřebu a náklady. Proto si rád zaplatím Premium účet a budu doufat že se to trošku co se týká informací přiblíží webu spotreby.cz Doteď vše paralelně zapisuji tady a i tam. Rád bych to sjednotil. Ale je to jen návrh........
Bee84
 
Příspěvky: 11
Registrován: 23 kvě 2015, 08:01

19 říj 2018, 00:00

Tak nějak uběhlo skoro 6 měsíců, dobře jen 5 a jak tak koukám tak nějaká zpětná vazba veškerá žádná. Začíná mi to připomínat obdobný český web.......... :-(
Bee84
 
Příspěvky: 11
Registrován: 23 kvě 2015, 08:01

19 říj 2018, 00:38

Dobry den,

nie je to tak uplne pravda, aktualne sme vsak viac sustredeny na vyvoj mobilnych aplikacii.

Dam Vam nazriet trocha do nasej kuchyne, toto aktualne prediskutovavame vo vyvoji..

Sam by som bol rad, keby to slo zo dna na den, no zial.. Veci sa nehybu dopredu tak, ako by sme chceli.

1. archivacia vozidiel, ktore nepouzivam. Na webe pojdu pod zalozku, archivovane vozidla. V appke ich bud nezobrazime vobec, pre zjednodusenie pouzivania, lebo do appky leziem primarne, ked idem zadat zaznam aktivnemu vozidlu na ktorom jazdim

2. Sledovanie letnej / zimnej prevadzky. Na webe by boli zaznamy zaradene do letnej / zimnej automaticky podla obdobia (letny / zimny slnovrat), pripadne by si mohol user zvolit, kedy pre neho nastava zmena prezutim obutia na letne / zimne. Ak by manualne nezvolil, ze kedy prezul, tak by sa to delilo automaticky podla letneho zimneho slnovratu. Na webe by bola daka ikonka vlocky a slnka pri kazdom zazname, aby bolo jasne, kam spada. A pribudla by statistika prevadzky v danom obdobi

3. Podla obrazka vyssie zobrazenie prejdenej vzdialenosti medzi tankovaniami (toto je ten vas bod)

4. Bodovaci system. Treba zvolit, co budeme vlastne sledovat, dal by som to asi na pocet dotankovaneho paliva, kedze primarne o tom spotreba je. Idealne potom toplist spravit za poslednych 7 dni, 30 dni, celkovo a pod

5. Top zoznam najnizsich spotrieb, pekne s odkazom na vozidlo. Tu by bolo mozno idealne spravit aj kartu profil uzivatela. A bude tam mat pekne hodnotenie (podla bodu 4), evidovane vozidla, najazdene km a dalsie uzitocne stats
Obrázek
Atlas
Administrátor
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 305
Registrován: 08 led 2013, 10:59


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s tím, že používáme soubory cookie. Další informace Zavřít